PROMOCJA -10% I DARMOWA DOSTAWA DO 31 MAJA! NIE ZWLEKAJ!

Co to jest OUTLET?

W outlecie znajdziesz nasze prototypy, pojedyncze sztuki pozostałe po np. targach czy wzory, których z powodów subiektywnych nie zdecydowaliśmy się wprowadzić do standardowej oferty. Często są to pojedyncze egzemplarze lub ostatnie 2-3 sztuki.

Produkty te, są wystawione na sprzedaż w celu eliminacji marnotrawstwa materiałów oraz naszej pracy - jeśli uznaliśmy, że któryś z produktów posiada wady techniczne lub technologiczne, znajdziesz taką adnotacje w opisie.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami, oferujemy je często po cenie zbliżonej do kosztów wytworzenia, aby mogły znaleźć nowy dom i współtworzyć jego wnętrze. Przedmioty z outletu nie podlegają dodatkowym promocjom z wyjątkiem darmowej dostawy. Cena, którą widzisz (po przecenie lub bez niej) jest ceną ostateczną oraz zawiera w sobie koszt dostawy (30zł).

Outlet skierowany jest dla osób, które marzą o pięknym stoliku lub stojaku wysokiej jakości i chcą wesprzeć ideę #zerowaste oraz docenić naszą pracę, którą wykonujemy tworząc prototypy czy poszukując idealnej dla nas formy i wzorów, które są dostępne w ofercie standardowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl