ZAREJESTRUJ SIĘ I ZRÓB SWOJE PIERWSZE ZAKUPY Z RABATEM -10% I DARMOWĄ DOSTAWĄ!

Najwyższa jakość wykonania

Stosując japońską metodę Kainzen od wielu lat stawiamy na doskonalenie naszych produktów i procesów pod względem technicznym, technologicznym i estetycznym. Oprócz ich ulepszenia stawiamy również na samodoskonalenie - osobiste oraz naszej firmy jako organizacji.

Na przestrzeni kilkudziesięcioletniej pracy z metalem ustaliliśmy filary oraz cele, do których codziennie dążymy, szukając ulepszeń oraz rozwiązań, które zapewnią nienaganną jakość produktów przy zrównoważonej cenie.

 

 

Just in time [dostawa na czas] - dbamy o eliminację marnotrawstwa, która przekłada się na wytworzenie tylko tych elementów, które są konieczne do utrzymania produkcji. Z tego powodu nie utrzymujemy zapasów magazynowych, a każdy zamówiony przez Ciebie produkt jest wdrażany do produkcji od momentu złożenia zamówienia. Pozwala nam to na jego personalizację oraz wykonanie w krótkim czasie, co sprawia, że jesteśmy elastyczni i na bieżąco możemy reagować na popyt rynku. Nieustannie doskonalimy nasz łańcuch dostaw oraz podejmowane kooperacje, aby poprawić również naszą terminowość oraz jakość dostaw do Twojego domu.

 

Total Quality Management [zarządzanie przez jakość] - każdy z naszych pracowników kontroluje jakość wyprodukowanych przez siebie półwyrobów oraz osób, które wzięły wcześniej udział w procesie produkcji. Ponadto, produkt przechodzi kontrolę jakości przed malowaniem proszkowym oraz po, kiedy jest przekazywany do pakowania. Podsumowując, w trakcie produkcji Twój produkt przechodzi przez kilkanaście osób, gdzie każda z nich sprawdza jego parametry.

 

5S [selekcja, systematyka, sprzątanie, standaryzacja, samodyscyplina] - zwracamy szczególną uwagę na organizację stanowisk pracy w celu stworzenia miejsca ergonomicznego, schludnego oraz przystosowanego do danego zakresu wykonywanych prac w 100%. Aby to uczynić, cyklicznie przeprowadzamy przeglądy naszych narzędzi, maszyn oraz stanu magazynowego surowców i półwyrobów, a miejsca pracy porządkujemy na bieżąco.

 

Zero waste [zero marnotrawstwa]- w myśl idei #zerowaste staramy się maksymalnie wykorzystywać odpady produkcyjne, a nasze przesyłki są pakowane w materiały tj. pianka polietynelowa, folia stretch oraz karton z tektury 5-warstwowej/3-warstwowej, które możesz ponownie wykorzystać. Tak jak stal, czyli nasz główny surowiec, podlegają one również recyklingowi (pianka - oddanie do PSZOKu, folia - pojemnik żółty na plastiki i tworzywa sztuczne, karton - pojemnik niebieski na papier). Ponadto, nasza firma posiada numer BDO, który zobowiązuje nas do kontrolowania oraz klasyfikowania odpadów i materiałów, które wprowadzamy na rynek.

 

Dbając o ciągłe doskonalenie, jesteśmy w stanie zaproponować Tobie produkty w ich najlepszej odsłonie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.