ZAREJESTRUJ SIĘ I ZRÓB SWOJE PIERWSZE ZAKUPY Z RABATEM -10% I DARMOWĄ DOSTAWĄ!

O nas

 

Vavum Furniture to 37 lat pracy z metalem.

To nowy wymiar tradycji rodzinnej, w nowoczesnej odsłonie.

 

 

Początki Vavum Furniture sięgają roku 1985 kiedy to pierwsze produkty zostały wykonane własnoręcznie, za pomocą prostych narzędzi. Bez komputerów, oprogramowania i laserów, bazując na dostępnej wiedzy, a metodą prób i błędów szukając odpowiedniej formy i parametrów.

Od tego czasu ciągłe inwestycje w rozwój osobisty i firmy poskutkował zapleczem technologicznym o najwyższych standardach, spełniających europejskie i światowe wymogi jakościowe i techniczne. Własny park maszynowy pozwala nam na kontrolę produkcji od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia do przekazania paczki przemiłemu kurierowi, który dostarczy ją niezwłocznie pod Twój adres.

Od 1985 roku nieustannie udoskonalamy nasze działania, ucząc się na własnych błędach, wytrwale dążąc do poszerzania naszych horyzontów i szukając nowych rozwiązań dla naszych Klientów.

Lata na rynku metalowym oraz meblowym poskutkowały owocnymi relacjami z naszymi kontrahentami oraz interesariuszami firmy, którzy od lat mogą zaświadczyć o wysokiej jakości naszych produktów i realizacji.

Wszystkie nasze produkty są w 100% wykonane w Polsce. Opatrujemy je naszym minimalistycznym sygnetem, jako gwarancja wysokiej klasy wykonania.

Zapraszamy do Sklepu oraz do zakładki Meble metalowe na zamówienie oraz Jakość.

Zachęcamy również do kontaktu, szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt.

Więcej zdjęć naszych produktów, realizacji oraz jak wygląda produkcja na co dzień możesz zobaczyć na naszych mediach społecznościowych:

  vavumfurniture

  vavumfurniture

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.